Co może byc przedmiotem inicjatywy obywatelskiej?

Co może byc przedmiotem inicjatywy obywatelskiej?

Dlaczego Big Pharmaceutical Research kosztują biliony

Dlaczego badania narkotyków kosztują tyle pieniędzy? To jest pytanie na umysły prawie wszyscy, od pacjentów i lekarzy do mediów i rządu. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci postęp w farmaceutyki przekształciły opieki zdrowotnej na wielu różnych poziomach. Dzisiaj coraz więcej problemów zdrowotnych niż kiedykolwiek wcześniej można zapobiec, wędliny, a nawet udało przez wiele lat za pomocą leków na receptę. W rzeczywistości, dla niektórych osób, stosowanie leków na receptę może nawet uniemożliwić nawet droższa opieki zdrowotnej w dłuższej perspektywie.

Z ponad 90% seniorów i prawie 60% dorosłych nie starszych potrzebujących leków na receptę w regularnych odstępach czasu, przemysł farmaceutyczny jest boom. Jednak tylko skromną część całkowitych wydatków na opiekę zdrowotną w Stanach Zjednoczonych opiera się na leki. Pomimo tego, implikacje kosztów badań narkotyków i opieki zdrowotnej krosna nad portfele opinii publicznej, firm ubezpieczeniowych i rządu podobne.

Co może byc przedmiotem inicjatywy obywatelskiej?

zyski przemysł farmaceutyczny na przestrzeni lat stały się pożywką dla niektórych z najbardziej suszenie.com gorących debat na bieżąco. W rzeczywistości, przemysł farmaceutyczny jest jednym, jeśli nie, najbardziej dochodowych branży w kraju. Więc, dlaczego przemysł kwitnie i dlaczego robi badania i rozwój koszt tak dużo? Nie ma prostej odpowiedzi, z wyjątkiem stwierdzenia, że ??kilka czynników, które przychodzą do wpływania na wzrost wydatków na leki i badania nad lekami.

Głównym powodem jest złożoność nowych leków i zatwierdzenia regulacyjnego. Leki często trwać od 4 do 20 lat, aby przejść od cocept, wykonanie badań klinicznych do zatwierdzenia regulacyjnych i wprowadzenia na rynek. Proces jest nieznośnie powolne i drogie. Tylko jeden z tysięcy pojęć narkotyków i wczesnych badań faktycznie czyni go na rynek.
Wpis zawdzięczamy

Author: admin

Share This Post On