Jak napisac wniosek o budzet obywatelski

Jak napisac wniosek o budzet obywatelski Wiele witryn wziąć kod rabatowy za dodatkową zniżką. Istnieje kilka witryn, które obecnie nie powie kodów dla konkretnego produktu lub strony internetowej. Retailmenot.com lub keycode.com kilka dobrych.

3) Jedz z umiarem. Jedzenie na mieście może kosztować więcej pieniędzy i jest mniej zdrowe niż jedzenie w domu. Jednak, gdy zrobisz zjeść, starają się unikać drogie all-you-can-eat bufety, zwłaszcza jeśli masz wybredne dzieci. Istnieje bufety, które obecnie nie są tanie, ale dobrej jakości. Niektóre restauracje oferują „dzieci jedzą za darmo” noc trochę czasu w ciągu tygodnia.

4) Przejdź do poranku lub budżetu teatru. Sporo miast mają zniżkę kino, które pokazuje filmy po zostały one pokazane w głównych teatrów strumienia. Moja żona i ja cieszyć się $ 1.00 teatru w piątek wieczorem. Te filmy były zazwyczaj około 4 tygodni, kiedy to teatr dostał je, ale to pokonać cenę $ 7.00 w innych teatrach. Inną opcją jest wziąć udział w poranku. Ceny te są zazwyczaj 2- $ $ 3 na cenę wieczorem i jest to ten sam film.

5) oddalają się od koncesji. kina zależą koncesji na większość ich zysków. Dlatego płacisz 4- $ $ 5 dla 10 centów warto popcorn, soli i oleju, lub w tej samej wysokości dla wartości niklu dnia bezalkoholowym. Staraj się jeść tuż przed pójściem do teatru, a omijają ustępstwa.

Jak napisac wniosek o budzet obywatelski

6) Zoo, mini-golf, parki wodne, lodowisk itp prawie zawsze mają czas, kiedy wstęp jest zdyskontowanych lub wręcz bezpłatny. Skorzystaj z tych dni, kiedy nadejdzie. Przy praktycznym podjąć piknik i dodatkowe butelki wody. Ponownie, unikając koncesje jak najwięcej pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Istnieje wiele sposobów, aby bawić się na budżet, a to tylko kilka z nich. będę mieć więcej później.

Przez Chris Corrigan

Wpis zawdzięczamy

Author: admin

Share This Post On